Radno vrijeme ustanova

 

Općina Tompojevci  tel: +385 32 514184

Svaki radni dan: 8:00  -  15:00 sati

 

 

Ambulanta Čakovci / Mikluševci

tel: +385 32 534 200 (Čak) +385 32 514 073 (Mik)

Datum Ponedeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
Parni datum Popodne Popodne Popodne Popodne Dopodne
Neparni datum Dopodne Popodne Dopodne Dopodne Dopodne

 

 

Ambulanta  Vukovar  -  Sajmište   tel: +385 32 413 398

Parni Datum: Neparni Datum:
DOPODNE POSLIJE PODNE
 
 

 

 

OPĆINA TOMPOJEVCI

 

OPĆINSKI IZBORI  2021. GODINE

 

 

 

Rezultati izbora za Načelnika Općine Tompojevci - 2. krug glasovanja

51,54%

Milan Grubač - Hrvatska Demokratska Zajednica (385 Glasova)

48,46%

Zdravko Zvonarić - Grupa građana (362 glasa)

 


Rezultati izbora za Načelnika Općine Tompojevci

U drugi krug glasanja idu:

  1. Zdravko Zvonarić - Kandidat Grupe Građana
  2. Milan Grubač - Kandidat Hrvatske Demokratske Zajednice
36,78%
Zdravko Zvonarić - Kandidat Grupe Građana (281 glas)
34,42%
Milan Grubač - Hrvatska Demokratska Zajednica (263 glasa)
15,05%
Kristina Kujundžić - Kandidatkinja Grupe Građana (115 glasova)
11,38%
Antun Sitaš - Hrvatska Konzervativna Stranka (87 glasova)

 

Rezultati izbora za članove Općinskog vijeća

40,58%
Lista Grupe Građana - Nositelj liste: Tomislav Panenić (293 glasa)
37,25%
Hrvatska Demokratska Zajednica - Nositelj liste: Milan Grubač (269 glasova)
14,40%
Hrvatska Konzervativna Stranka - Nositelj liste: Antun Lukić (104 glasa)
7,75%
Samostalna Demokratska Srpska Stranka- Nositelj liste: Branislav Mišljenović (56 glasova)
 

 

U Općinsko vijeće ulaze:

 

Lista Grupe Građana - Nositelj Tomislav Panenić

  1. Tomislav Panenić
  2. Amalija Lovrić
  3. Zlatko Potočki
  4. Robert Mesaroš

 

Hrvatska Demokratska Zajednica - Nositelj: Milan Grubač

  1. Milan Grubač
  2. Mihael Sabadoš
  3. Mijo Horvatović
  4. Ivana Mitrović

 

Hrvatska Konzervativna Stranka - Nositelj: Antun Lukić

  1. Antun Lukić 

 

Rezultati za izbor zamjenika općinskog Načelnika iz reda pripadnika Rusinske nacionalne manjine

 

  1. Kandidat Grupe Građana - Slavko Ždinjak     50 glasova
  2. Hrvatska Demokratska Zajednica - Vitomir Homa     32 glasa
  3. Hrvatska Konzervativna Stranka - Olja Hudak     29 glasova

Zamjenik Načelnika općine Tompojevci je - SLAVKO ŽDINJAK 


  

Kandidacijska lista za izbor Načelnika Općine Tompojevci

 

  1. Kandidat: MILAN GRUBAČ

    HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  2. Kandidatkinja: KRISTINA KUJUNDŽIĆ

    KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA

  3. Kandidat: ANTUN SITAŠ 

    KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  4. Kandidat: ZDRAVKO ZVONARIĆ

    KANDIDAT GRUPE BIRAČA

 

 

Kandidacijska lista za izbor Donačelnika iz reda pripadnika Rusinske nacionalne manjine

 

  1. Kandidat: VITOMIR HOMA
    HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  2. Kandidatkinja: OLJA HUDAK
    HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA

  3. Kandidat: SLAVKO ŽDINJAK 
    KANDIDAT GRUPE BIRAČA

 

 

Kandidacijske liste za izbor članova Općinskog vijeća

    1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
      Nositelj liste: MILAN GRUBAČ

    2. HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS
      Nositelj liste: ANTUN LUKIĆ

    3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
      Nositelj liste: TOMISLAV PANENIĆ

    4. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA -SDSS
      Nositelj liste: BRANISLAV MIŠLJENOVIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  1. MILAN GRUBAČ (ČAKOVCI)
  2. MIHAEL SABADOŠ (MIKLUŠEVCI)
  3. MIJO HORVATOVIĆ (ČAKOVCI)
  4. IVANA MITROVIĆ (BERAK)
  5. IVAN ŠTEFANAC (BOKŠIĆ)
  6. MARIJANA BAIĆ (TOMPOJEVCI)
  7. TOMISLAV RUŠNOV (BERAK)
  8. ANICA ANTOLOVIĆ (BOKŠIČ)
  9. MARKO ZULIĆ (ČAKOVCI)

 

HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA

  1. ANTUN LUKIĆ (TOMPOJEVCI)
  2. ANTUN SITAŠ (ČAKOVCI)
  3. VLADIMIR MAGOĆ (MIKLUŠEVCI)
  4. MARKO ROMIĆ (TOMPOJEVCI)
  5. MELITA LOVASIĆ (ČAKOVCI)
  6. OLJA HUDAK (MIKLUŠEVCI)
  7. IVICA LUKIĆ (TOMPOJEVCI)
  8. DOLORES LAJKO (TOMPOJEVCI)
  9. MIHAELA LAJKO (ČAKOVCI)

 

LISTA GRUPE BIRAČA

  1. TOMISLAV PANENIĆ (BERAK)
  2. AMALIJA LOVRIĆ (TOMPOJEVCI)
  3. ZLATKO POTOČKI (MIKLUŠEVCI)
  4. ROBERT MESAROŠ (ČAKOVCI)
  5. JELENA KOVAČEVIĆ (MIKLUŠEVCI)
  6. DEJAN LJIKAR (MIKLUŠEVCI)
  7. SVJETLANA VULIĆ (TOMPOJEVCI)
  8. DAMIR TKALEC (BOKŠIĆ)
  9. BLAŽENKA CENTNER (TOMPOJEVCI)

 

SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA

  1. BRANISLAV MIŠLJENOVIĆ (MIKLUŠEVCI)
  2. MIROSLAV PAVKOVIĆ (ČAKOVCI)
  3. MARLENA LACKOVIĆ (ČAKOVCI)
  4. GORAN IGNJATOVIČ (ČAKOVCI)
  5. STANISLAV KOVAČEVIĆ (ČAKOVCI)
  6. DANIJELA ŽIVKOVIĆ (ČAKOVCI)
  7. SLAĐANA ČORA (ČAKOVCI)
  8. SVETLANA MARGETIĆ (ČAKOVCI)
  9. NEMANJA IGNJATOVIĆ (ČAKOVCI)

 

 

 

 

 

Online

Imamo 505 gostiju i nema članova online